
У місті Галич в Івано-Франківській області 6 серпня спустять на воду середньовічну лодію. Кожен охочий зможе сісти на весла, передають Патріоти України з посиланням на "Середньовічну коробельню".
«Наша лодія застоялася в сухому доці і проситься на воду, на Дністер. Тому 6-7 серпня в м. Галич кожен охочий зможе ступити на борт і сісти на весла, відчути як човен несеться водою від кожного синхронного помаху весел команди», – йдеться в повідомленні.

Ініціатори заходу додають, що 8 серпня в Галичі за участю реконструкторів середньовічного періоду відбудеться 100-кілометровий сплав. Сюрпризи обіцяють туристам у селі Лука в кемпі «Білий бізон».

«9 серпня о 19:00 – запрошуємо всіх в кемп «Білий бізон», с. Лука Городенківського району, для зустрічі лодії та учасників дводенної експедиції, що стартує напередодні в Галичі. 10 серпня – впродовж дня будуть відбуватися катання на лодії та дракарі біля кемпу», – пишуть організатори.

Кошти, які збиратимуть за катання на човнах, передадуть на побудову наступної історичної реконструкції – лодії «Єлизавета Київська».
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...