На фронті з перших днів війни: Під артобстрілом біля Бахмута загинув член команди НАЗК

Під артобстрілом біля Бахмута загинув український захисник з Києва, член команди НАЗК Олег Фіногенов. Про це повідомила команда Національного агентства із запобігання корупції, передають Патріоти України.

Олег Фіногенов з перших днів широкомасштабного вторгнення пішов захищати Україну. Олег працював у відділі цифрової трансформації та інноваційного розвитку НАЗК, будуючи новітні ІТ-системи для запобігання корупції в Україні.

Чоловік мав значний військовий досвід. "Від 2015 року захищав Україну у лавах славетної 93-ої бригади "Холодний Яр". Тож 24 лютого без вагань одразу поїхав на фронт до своїх побратимів холодноярівців", — пишуть у соцмережі колеги Олега по роботі у НАЗК.

Олег Фіногенов вів активне громадське життя і був серед захисників старого Києва, зокрема Протасового Яру. Побратим загиблого воїна Євгеній Вольт написав рядки, які відкривають правду про те, яку плату несе Україна за "спецоперацію" Кремля.

"Вчора загинув Філ. Світлий хлопець. Гарний. Воював 15-16-го. З перших днів війни в 93-ій. Командир взводу на самих небезпечних ділянках фронту. Війна забирає найкращих. Сьогодні в моїй роті загинуло чотири хлопці, імена яких поки що не можна публікувати. Ми платимо високуу ціну за нашу свободу, за право мати свою державу, за право самим визначати своє майбутнє. Це треба розуміти та пам’ятати", — розповів про Олега Фіногенова з позивним Філ та бійців з його підрозділу холодноярівець Вольт.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...