В Одесі із наркопритону врятували півторарічного малюка. Дитина була сильно покусана вошами, інформують Патріоти України.
Як повідомила керівниця Служби у справах дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова, подія сталася 8 червня. Інформація про дитину, яке перебуває у занедбаному стані та може загинути, надійшла фахівцям від людей, які мешкають поруч.
"Сьогодні мої співробітники врятували півторарічного хлопчика з наркопритону. Умови – катастрофа. На голові дитини – жахливі рани від укусів вошей", - розповіла посадовець.
За її словами, малюк був голодний та недоглянутий. Ні у нього, ні у жінки, яка назвалася його матір’ю, немає документів. Дитину госпіталізували до лікарні для надання медичної допомоги.

Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...
У Києві правоохоронці викрили масштабну схему незаконного оформлення інвалідності, яка, за даними слідства, діяла щонайменше з 2024 року. За фіктивні медичні документи та встановлення групи інвалідності організатори вимагали від чоловіків від 25 до 30 ...