"На *** її собі...!": Пару зняли з рейсу Київ-Анталія через відмову одягти захисну маску

Ввічливість та маска могли врятувати людям відпустку. Та щось пішло не так.

Подружню пару зняли з рейсу Київ-Анталія через відмову одягти захисну маску в салоні літака. Про інцидент на своїй сторінці у Фейсбуці написала Леся Войтицька. Патріоти України пропонують вашій увазі її допис.

"- Одягніть маску!
- На *** її собі одягни.

Так починався діалог двох пасажирів ранкового рейсу Київ-Анталія 20.09.2020. Діалог не дуже вдало скінчився для подружжя, яке не притримувалося маскового режиму та елементарних правил етикету.

Через півгодини прикордонники вивели їх під аплодисменти пасажирів із літака. Ще півгодини в багажному відділенні копирсалися, щоб знайти їх валізи.

Година затримки рейсу. Скоріше за все, ще й штраф за це сплатять. Ось так ввічливість та маска могли врятувати людям відпустку. Та шото пошло нє так».

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...