На ймовірність захворіти на COVID-19 впливає резус-фактор, - лікарі

Для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом.

Учені з'ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором. Такого висновку дійшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv, передають Патріоти України.

Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили, що зростання кількості заражень за експонентою був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей із негативним резус-фактором.

До них належать Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах було відзначено "вибуховий" характер поширення COVID-19. Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищий ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...

З архіву ПУ. Як "їде дах" у шоубізі: Оля Полякова показала тату на всю спину (фотофакти)

неділя, 27 вересень 2020, 15:00

З тату на спині співачка з'явилася на святкуванні дня народження Каті Осадчої. Популярна співачка Оля Полякова, яка епатує публіку відвертими фото, знову здивувала мережу. Вона приголомшила зухвалим чином. У Instagram-сторіз співачка показала тату на в...