Учені з'ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором. Такого висновку дійшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv, передають Патріоти України.
Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили, що зростання кількості заражень за експонентою був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей із негативним резус-фактором.
До них належать Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах було відзначено "вибуховий" характер поширення COVID-19. Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищий ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...