Учені з'ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором. Такого висновку дійшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv, передають Патріоти України.
Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили, що зростання кількості заражень за експонентою був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей із негативним резус-фактором.
До них належать Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах було відзначено "вибуховий" характер поширення COVID-19. Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищий ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.
В Україні під час загальної мобілізації та воєнного стану, введених через повномасштабну війну, право чоловіків на виїзд за кордон обмежене. Серед тих, кому дозволено залишати межі країни, є громадяни військовозобов’язаного віку, яких було виключено з ...
Всупереч сумним новинам про те, що ООН в цілому обмежила підтримку переселенців в Україні через брак коштів, Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) продовжила до кінця травня виплати українцям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це...