Учені з'ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором. Такого висновку дійшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv, передають Патріоти України.
Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили, що зростання кількості заражень за експонентою був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей із негативним резус-фактором.
До них належать Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах було відзначено "вибуховий" характер поширення COVID-19. Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерне більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищий ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.
Уряд України продовжить термін перебронювання працівників критичних підприємств до 31 березня через наслідки кібератаки, що унеможливила вчасне оновлення документів. Очікується, що таке рішення дасть компаніям додатковий час для оформлення бронювання, ...
Стан папи Римського Франциска залишається критичним, він отримує кисень через носові канюлі, також у нього виявили початкову ниркову недостатність, передають Патріоти України. Водночас від учорашнього вечора у нього не було жодного респіраторного кризу...