На Херсонщині російський снайпер убив волонтера, який вивозив людей із окупації

У тимчасово окупованій росіянами Херсонщині ворожий снайпер убив підприємця та волонтера Антона Кушніра. Куля загарбника потрапила в голову чоловікові, коли він своєю машиною вивозив із захопленого регіону двох жінок з дітьми.Про це повідомив депутат Херсонської міської ради та колега застреленого волонтера Іван Бебко на своїй сторінці у Facebook. Антон Кушнір був власником автосалону марки Volvo, передають Патріоти України.

"Антон возив ліки до Херсона, а також вивозив своїм автомобілем сім'ї з окупованих територій. У вбитого волонтера залишилося 4 дітей", – вказано в епітафії. Для всіх, хто знав загиблого, його смерть стала непоправною втратою. Антон запам'ятається чуйністю, філантропією, мужністю та справжнім патріотизмом. Співчуття його дружині Людмилі висловлює і наша редакція.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...