На Херсонщині ветеран АТО наклав на себе руки в День захисника України

Врятувати колишнього військового не вдалося - він помер практично на руках у медиків у перші хвилини 14 жовтня.

B ceлі Paдeнcьк Oлeшківcькoгo paйoну Херсонської області в середу, 14 жовтня, наклав на себе руки 44-річний учасник війни на Донбасі, передають Патріоти України.

Як передає "Типовий Херсон", чоловік розіслав своїм друзям і знайомим повідомлення, в яких розповів про наміри накласти на себе руки і попросив вибачення за все.

Потім він випив невідомий ядохімікат. Чоловіка знайшла сестра, викликала швидку допомогу, проте врятувати його не встигли. За словами односельців, у чоловіка нібито були ознаки розладу психіки і він почав зловживати випивкою.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...