
Директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич влаштував страшну розправу над собакою - він прив'язав нещасну тварину до своєї автівки і тягнув по дорозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання vsim.ua. Інцидент стався 17 листопада в Красилівському районі поблизу села Кузьмін.
За даними видання, спецназівець Збройних сил України помітив, що по дорозі їде чоловік і тягне на ланцюзі собаку. Пес був повністю закривавлений. Чоловік наздогнав авто, зупинив, викликав поліцію, а собаку доставив у Красилів.
З'ясувалося, що знущався над твариною місцевий чиновник. Байдич стверджує, що пес вкусив його маму, тому він вирішив розправитися з ним таким страшним чином. Відзначається, що тварина сильно постраждала, але жива. Зараз собака перебуває під опікою волонтерів.
У поліції заявили, що за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України "Жорстоке поводження з тваринами". Чоловікові загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...