
Директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич влаштував страшну розправу над собакою - він прив'язав нещасну тварину до своєї автівки і тягнув по дорозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання vsim.ua. Інцидент стався 17 листопада в Красилівському районі поблизу села Кузьмін.
За даними видання, спецназівець Збройних сил України помітив, що по дорозі їде чоловік і тягне на ланцюзі собаку. Пес був повністю закривавлений. Чоловік наздогнав авто, зупинив, викликав поліцію, а собаку доставив у Красилів.
З'ясувалося, що знущався над твариною місцевий чиновник. Байдич стверджує, що пес вкусив його маму, тому він вирішив розправитися з ним таким страшним чином. Відзначається, що тварина сильно постраждала, але жива. Зараз собака перебуває під опікою волонтерів.
У поліції заявили, що за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України "Жорстоке поводження з тваринами". Чоловікові загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...