
Директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич влаштував страшну розправу над собакою - він прив'язав нещасну тварину до своєї автівки і тягнув по дорозі, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеве видання vsim.ua. Інцидент стався 17 листопада в Красилівському районі поблизу села Кузьмін.
За даними видання, спецназівець Збройних сил України помітив, що по дорозі їде чоловік і тягне на ланцюзі собаку. Пес був повністю закривавлений. Чоловік наздогнав авто, зупинив, викликав поліцію, а собаку доставив у Красилів.
З'ясувалося, що знущався над твариною місцевий чиновник. Байдич стверджує, що пес вкусив його маму, тому він вирішив розправитися з ним таким страшним чином. Відзначається, що тварина сильно постраждала, але жива. Зараз собака перебуває під опікою волонтерів.
У поліції заявили, що за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України "Жорстоке поводження з тваринами". Чоловікові загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...