
На Хмельниччині жінка після розмови з представником компанії мобільного сервісу втратила 25 тисяч гривень. Про це повідомляє поліція Хмельницької області, передають Патріоти України
До райуправління поліції у місті Шепетівка звернулась місцева мешканка із заявою про шахрайство.
"До 36-річної шепетівчанки зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником компанії мобільного зв’язку. "Псевдооператор" повідомив, що у жінки закінчується термін дії сім-картки, та запропонував продовжити його в телефонному режимі. Потерпіла виконала всі вказівки "оператора", а також повідомила йому персональну інформацію. Після цього з її рахунку зникло 25 тисяч гривень", – повідомили у поліції.
Працівники поліції розпочали кримінальне провадження та встановлюють усі обставини події. Правоохоронці вкотре закликають громадян дбати про безпеку фінансового номеру та не називати кодів та паролів незнайомцям, не повідомляти особистих даних та не виконувати жодних вказівок.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...