На Кіпрі встановили пам'ятник картоплі: Туристам дуже сподобався, але нагадує зовсім не овоч (фото, відео)

Новий пам'ятник прославив крихітне селище на весь Кіпр. 5-метрова картоплина, яку встановили на в'їзді до Ксілофагу, нагадала багатьом чоловічий статевий орган, повідомляють Патріоти України.

Ґвалт у соціальних мережах призвів до небувалої навали туристів, яким кортить сфотографуватися з гігантською картоплею. Сільський голова гостям радий, але всіх, хто думає про картоплю щось не те, назвав хворобливими збоченцями. Бо ж справді, сорт "Спунта", який масово вирощують у селищі, має саме такий вигляд, як зобразив скульптор.

"Це якісь збоченці тільки можуть так думати про вигляд нашої картоплі. Нам байдуже до чужої хворобливої уяви. Я поважаю всі погляди, але мене не турбує, що вони думають", - сказав голова селища Ксілофагу Джордж Тасо. Обійшовся пам'ятник місцевому бюджету у 8 тисяч євро.

Джерело: ТСН.ua

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку – у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку рф: окупанти планують форсувати Сіверський Донець.

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...