На Кіпрі встановили пам'ятник картоплі: Туристам дуже сподобався, але нагадує зовсім не овоч (фото, відео)

Новий пам'ятник прославив крихітне селище на весь Кіпр. 5-метрова картоплина, яку встановили на в'їзді до Ксілофагу, нагадала багатьом чоловічий статевий орган, повідомляють Патріоти України.

Ґвалт у соціальних мережах призвів до небувалої навали туристів, яким кортить сфотографуватися з гігантською картоплею. Сільський голова гостям радий, але всіх, хто думає про картоплю щось не те, назвав хворобливими збоченцями. Бо ж справді, сорт "Спунта", який масово вирощують у селищі, має саме такий вигляд, як зобразив скульптор.

"Це якісь збоченці тільки можуть так думати про вигляд нашої картоплі. Нам байдуже до чужої хворобливої уяви. Я поважаю всі погляди, але мене не турбує, що вони думають", - сказав голова селища Ксілофагу Джордж Тасо. Обійшовся пам'ятник місцевому бюджету у 8 тисяч євро.

Джерело: ТСН.ua

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...

З архіву ПУ. Бізони заселяють Українські Карпати

неділя, 28 листопад 2021, 23:55

Бізони харчуються травою та іншою соковитою зеленню, методично, метр за метром, пересуваючись по пасовищу. У Галицькому національному парку поповнення: в ньому з’явилися найбільші ссавці Америки – бізони. Американські бізони добре прижилися на півдні У...