
На конкурсі "Містер Всесвіт" здобув перемогу Олег Борзенко з Одеської області. Саме змагання проходило в Лісабоні (Португалія) під егідою Всесвітньої асоціації аматорського бодібілдингу. Культурист з Чорноморська отримав престижний титул в категорії 175 сантиметрів,передають Патріоти України.
Олегу зараз 27 років, він працює тренером в одному зі спортивних клубів Одеси. Він був в армії і мріяв служити у спецназі. У вільний час тренувався і зрозумів, що у нього це дуже добре виходить.

"Все почалося з армії. Мріяв служити у спецназі. Для цієї роботи потрібно було володіти міцним статурою, дисципліною і самовіддачею. В армії для мене все склалося найкращим чином. Командир батальйону дуже любив залізний спорт. Головною умовою догляду звільнення було жим штанги лежачи -100 кг. Звичайно, кожен з нас був зацікавлений в цьому, і весь свій вільний час я проводив у штанги", - згадує спортсмен.
Після служби Олег вирішив продовжувати займатися спортом і зустрів обдарованого тренера Андрія Толкача. Наставник змотивував Олега займатися. "Через сім місяців я зайняв друге місце на всеукраїнському конкурсі "Сталевий Промінь". На жаль, був період коли я не брав участь у змаганнях, але не припиняв тренуватися і тримати себе у формі", - розповів українець.
Зазначимо, що 23 листопада 2020 року Олег Борзенко став срібним призером на кубку України у Львові і відразу отримав пропозицію поїхати в Португалію на конкурс "Містер Всесвіт", де і здобув блискучу перемогу.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...