На кону - життя дитини: Комаровський попередив батьків про смертельну дитячу розвагу

Лікар і відомий телеведучий Євген Комаровський попередив батьків про нову небезпечну дитячу гру. Йдеться про сніффінг, який може стати летальним дитини. Про це педіатр розповів в Instagram, зазначають Патріоти України.

За словами Комаровського, сніффінг - це сучасна форма токсикоманії, поширена серед дітей, коли вони нюхають газ з запальничок або балонів для їх заправки.

"Відомо про значну кількість дитячих смертей через їх захоплення сніффінгом. У зоні ризику, в тому числі діти молодшого шкільного віку", - стверджує Комаровський.

Доктор також згадав трагічний випадок, який стався в Дніпропетровській області. Там 15-річний хлопець вдихнув газ з балона для заправки запальничок і відразу помер. Його подруга розповіла, що вони хотіли записати ролик для TikTok, "для приколу".

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...