На купання наважаться лише сміливці: Азовське море знову кишить медузами (відео)

Однак якщо ви вирішили просто подихати свіжим повітрям на пляжі, то там вас будуть очікувати знову таки медузи, але вже мертві.

На узбережжі Азовського моря після нещодавнього шторму знову повернулися полчища медуз. Свіжі відео з узбережжя опубліковані в YouTube, передають Патріоти України.

Як видно на кадрах, безліч медуз перебуває в морській воді біля берега, купатися в такому морі мало хто наважиться. Крім того, цими померлими морськими мешканцями усіяний берег. Курортникам, які приїхали в цей час на Азовське море, залишається тільки поспівчувати - повноцінним відпочинок на морі з такою кількістю медуз не назвеш.


Батюшка виявився... комуністом: На Закарпатті священник УПЦ МП постане перед судом (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:54

На Закарпатті священник УПЦ Московського патріархату постане перед судом за те, що пропагував комуністичні та ідеї тоталітарного режиму, а також підтримував армію Росії. Про це повідомила пресслужба обласної поліції Закарпаття, передають Патріоти Украї...

Пропозиції щодо реформування грального бізнесу: чи потрібна галузі цифровізація

четвер, 28 вересень 2023, 21:50

Пропозиції Мінцифри з реформування гральної сфери: усунення КРАІЛ, автоматизація ліцензування та стягування податків. Відмінність легальних казино, реакція представників КРАІЛ. До Верховної Ради надійшов на розгляд підготовлений Мінцифрою законопроєкт ...