
У Київській області 16-річний хлопець стрибнув з мосту просто на автівку і загинув. Підліток напередодні нібито посварився з вітчимом. Трагедія сталася у ніч проти 30 жовтня близько 2-ї години. Про це повідомляє поліція Київської області, передають Патріоти України.
До Білоцерківського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що з мосту на лобове скло автомобіля зістрибнув невідомий чоловік. Про це до поліції повідомив сам водій, який їхав вантажівкою MAN у напрямку міста Одеса.
На місце події негайно прибули патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група. Після того як поліцейські встановили, що це неповнолітній житель міста Узин, на місце прибули працівники ювенальної превенції.
Поліцейські з'ясували, що 16-річний хлопець напередодні нібито посварився з вітчимом через побутові негаразди. Пізніше підліток зателефонував матері та повідомив, що додому більше не повернеться.
Слідчі розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з відміткою "Самогубство". Наразі правоохоронці з'ясовують всі обставини цього трагічного випадку.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...