У Київській області коронавірус COVID-19 виявили ще у двох гуртожитках. Там заразилися медпрацівниця та військовослужбовець. Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу 24 квітня, який транслювала прес-служба КОДА на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Наразі триває перевірка санітарно-епідеміологічного стану ще у двох гуртожитках області, де виявлено хворих на коронавірус", – сказав він.
"Перший – у Бориспільському районі, село Петропавлівське... У гуртожитку проживає інфікована медпрацівниця закладу охорони здоров'я. З родиною вона займає окреме крило з власною кухнею та санвузлом. Всього там 43 мешканці. Клінічних проявів не мають. У всіх взяли зразки на ПЛР-тест", – підкреслив Володін.
За його словами, ще один випадок COVID-19 підтвердили в Гостомелі, в гуртожитку блокового типу, кімнати якого приватизовані мешканцями. Заразився військовослужбовець.
"Хворобу виявили під час планової перевірки. Наразі він у інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні", – зазначив чиновник.
Володін також додав, що чоловік проживав із родиною. У них був окремий санвузол та кухня. У членів сім'ї взяли необхідні аналізи, вони залишилися на самоізоляції.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...