На Київщині електрогенератор убив відразу кількох людей

У селі Княжичі під Києвом 3 людини загинули від отруєння чадним газом в результаті неправильної експлуатації електрогенератора. Про це повідомив голова обласного управління поліції Андрій Нєбитов, передають Патріоти України.

"У приватному будинку в Княжичах без ознак життя виявили 45-річного господаря і двох його гостей: 51-річного чоловіка і 48 – річну жінку", - повідомив він.

За попередньою версією, причиною трагедії став електрогенератор, встановлений в погано вентильованому гаражі, що примикає до житлової частини будинку.

"Закликаю всіх чітко слідувати інструкціям з експлуатації опалювальних приладів та інших систем живлення. Дбайте про життя і здоров'я своє і близьких людей!" - написав голова поліції регіону.

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...

У найвищий хмарочос Пекіна, розташований у діловому центрі столиці КНР, врізався літак (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:15

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...