
Російські окупанти скидали на будинки мирних жителів Київської області заборонені фосфорні боєприпаси. Здебільшого загарбники застосовували проти цивільних саме такі снаряди, які можуть призводити до важких опіків на тілі, а також до ушкодження легенів та отруєння. Про це розповів мешканець села Тетерівське. Відео публікує "Форпост Київ" у Facebook, передають Патріоти України.
Він зазначив, що село росіяни бомбардували з літаків МіГ та вертольотів Ка-50, відомих під назвою "Чорна акула". "Страшно було. Особливо як оцей МіГ літав із такими бомбами – фосфорні вони запускали в основному. Вона як бахне – п'ять хат як і не було", – розповів очевидець. Мати цього чоловіка загинула внаслідок авіаудару росіян по селу Тетерівське, він самотужки її поховав. "Скільки ми ховалися – не вберіг", – сказав він
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...