
У Василькові Київської області озброєний чоловік увірвався до місцевої лікарні. Він погрожував медсестрі пістолетом. Про це повідомив в Facebook начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передають Патріоти України.
У ніч на 28 жовтня 36-річний чоловік прийшов до приймального відділення Васильківської лікарні і після недовгих переговорів з медсестрою витягнув з сумки пневматичний пістолет і наставив на лікаря.
Медпрацівниця вчасно зорієнтувалася, зачинила двері й викликала поліцію. Правоохоронці оперативно прибули на місце події, затримали чоловіка та вилучили зброю, яку зловмисник ще намагався ретельно приховати.
Як виявилося, незадовго до інциденту в лікарні, п'яний містянин ходив Васильковим і погрожував пістолетом вже водіям, щоб ті доставили в лікарню його дружину. Зараз "герою" загрожує до 7 років за ґратами.
У єпархіальній бібліотеці польського міста Пельплін дослідники виявили унікальну знахідку — дві раніше невідомі проповіді святого Августина, одного з найвпливовіших мислителів пізньої античності та Отців Церкви Христової, передають Патріоти України. ....
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....