У селі Тальське на Київщині автомобіль Subaru, порушуючи Правила дорожнього руху обігнав авто поліції, яка здійснював патрулювання в комендантську годину. Вимогу спинитися водій проігнорував та продовжив тікати від поліцейських. Він заїхав у двір приватного будинку, а коли намагався вирулити, ударив службову автівку. Про це повідомила поліція Київщини, передають Патріоти України.
Виявилось, що кермувальник був із явними ознаками алкогольного сп'яніння. "Щодо 41-річного водія легковика правоохоронці склали протокол за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів. Також за керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами і за перевищення встановлених обмежень швидкості руху - ч. 1 ст. 126, ч. 1 ст. 122 КУпАП", - йдеться у повідомленні.
З-поміж іншого, водій відповідатиме за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та вчинення дрібного хуліганства. Також чоловік нестиме відповідальність за невиконання водіями вимог поліцейського про зупинку транспортного засобу - ч. 1 ст. 122-2 КУпАП.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...