
Поліція Київщини викрила чоловіка, який обікрав військовослужбовців, викравши їхні мобільні телефони та інші цінні речі. Про це повідомила пресслужба Національної поліції Київської області, передають Патріоти України.
"Правоохоронці встановили, що напередодні фігурант познайомився з військовослужбовцями, які зупинилися на ніч у одному із хостелів на Київщині. Коли чоловіки заснули, зловмисник викрав у них мобільні телефони, павербанки та зник", - йдеться в повідомленні.
Зловмисник також переказав 20 тисяч гривень з одного з телефонів на свій рахунок. Фігурантом виявився 33-річний житель Харківської області, який раніше мав проблеми з законом. Йому оголошено підозру за крадіжку в умовах воєнного стану. Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою. За скоєне зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...