
На Київщині 17 липня під час буревію загинули двоє людей. Одна людина потрапила в лікарню.
Трагедія сталася близько 16 години у наслідок падіння дерев через пориви вітру у селі Гаврилівна та селі Сухолуччя Вишгородського району, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДСНС.
"Підрозділами ДСНС прибрано 4 повалених дерева. До робіт залучалося 8 осіб та 2 одиниці техніки ДСНС", - зазначили у відомстві.
Окрім цього, через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП без струму залишився 101 населений пункт у трьох областях: Київська - 53, Житомирська - 35, Чернігівська - 13.
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...