На Київщині вдалося знайти та добре розгледіти червонокнижного птаха, котрого не бачили тут майже 10 років (фотофакти)

Несподіваний гість відвідав гніздо лелек. Щоправда, судячи з виразу їх дзьобів, вони не були готові до гостей.

Далі дослідники дочекались, коли рідкісний птах засвоюється в окрузі, аби підкрастись для більш виразного фото

Хоча білоголовий сип (Gyps fulvus) не гніздиться в Київській області, його зальоти на цю територію трапляються. Ці величні птахи, зазвичай, мешкають в гірських та передгірних районах Криму та Карпат, але їх можна зустріти й в інших куточках України.

Зазвичай, зальоти білоголових сипів до Київської області носять випадковий характер. Це можуть бути молоді особини, які ще не визначилися з місцем гніздування, або ж досвідчені птахи, що шукають нові джерела їжі.

Важливо зазначити, що білоголовий сип - це рідкісний та зникаючий вид, занесений до Червоної книги України. Тому, якщо вам пощастило зустріти цього птаха, важливо не турбувати його, а просто спостерігати за ним з шанобливої відстані.

Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...