У Бучанському районі Київської області криміналісти виявили та ексгумували тіло вбитого ворогом українця. На його могилі стояв саморобний хрест із палиць та медичних бинтів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова поліції Київщини Андрій Нєбитов. Могила загиблого місцевого жителя була поруч із колишніми окопами окупантів, передають Патріоти України.
У Бучанському районі виявили тіло ще одного вбитого окупантами мирного мешканця. Саморобний хрест із гілок та медичних бинтів було знайдено у лісі поряд із селом Любимівка. Саме тут був блокпост окупантів. У могилі поліцейські знайшли тіло 45-річного чоловіка, а також його паспорт. Виявилося, що вбитий громадянин ще з 18 березня вважався зниклим безвісти. Під час окупації чоловік пішов із дому через ліс до сусіднього села і зник", – написав Нєбитов. Генерал поліції уточнив, що тіло вбитого жителя Гурівщини спрямоване на судово-медичну експертизу.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...