На Луганщині 44-річну жінку підозрюють у домашньому насильстві над власною неповнолітньою донькою. Вона посадила дівчинку на ланцюг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальниця відділу у зв’язках із громадськістю поліції Луганської області Татьяна Погукай, опублікувавши фото, передають Патріоти України.
Зазначається, що про подію сповістив правоохоронців житель Кремінського району. За словами чоловіка, до нього "приповзла 14-річна сусідка з ланцюгом на ногах" та попросила допомоги. На місці події правоохоронці з’ясували, що неповнолітня дівчина вже добу перебувала з ланцюгом на ногах, який їй начепила власна матір.
Жінка заявила, що скористалася ланцюгом, щоб у такий спосіб "перевиховувати" доньку, яка нібито постійно тікає з дому.
Крім того, вночі вона мотузкою прив’язувала дитину до своєї ноги та до ланцюга на ногах доньки, аби знову-таки "контролювати" її.
Нині дівчинка перебуває в лікарні. А за фактом незаконного позбавлення волі неповнолітньої відкрито кримінальне провадження за ст. 146 КК України. Триває досудове слідство.

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...