На Луганщині 44-річну жінку підозрюють у домашньому насильстві над власною неповнолітньою донькою. Вона посадила дівчинку на ланцюг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальниця відділу у зв’язках із громадськістю поліції Луганської області Татьяна Погукай, опублікувавши фото, передають Патріоти України.
Зазначається, що про подію сповістив правоохоронців житель Кремінського району. За словами чоловіка, до нього "приповзла 14-річна сусідка з ланцюгом на ногах" та попросила допомоги. На місці події правоохоронці з’ясували, що неповнолітня дівчина вже добу перебувала з ланцюгом на ногах, який їй начепила власна матір.
Жінка заявила, що скористалася ланцюгом, щоб у такий спосіб "перевиховувати" доньку, яка нібито постійно тікає з дому.
Крім того, вночі вона мотузкою прив’язувала дитину до своєї ноги та до ланцюга на ногах доньки, аби знову-таки "контролювати" її.
Нині дівчинка перебуває в лікарні. А за фактом незаконного позбавлення волі неповнолітньої відкрито кримінальне провадження за ст. 146 КК України. Триває досудове слідство.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...