Приречені здохнути: На Луганщині не хочуть лікувати поранених "вагнерівців", бо ті хворі на ВІЛ та сифіліс

До багатопрофільної лікарні у Ювілейному, у тимчасово окупованій Луганській області, доправлено близько 300 поранених найманців "Вагнера". Проте лікувати їх ніхто не хоче, передають Патріоти України.

Генеральний штаб Збройних Сил України повідомляє у новому зведенні, що лікарі відмовляються надавати допомогу "вагнерівцям", бо ті є носіями багатьох хвороб. Зокрема, у окупантів сифіліс, туберкульоз, ВІЛ.

"Противник продовжує зазнавати значних втрат. Так, в 15 міську багатопрофільну лікарню Ювілейного Луганської області доправлено до 300 найманців так званого пвк "вагнер". Через те, що більшість з них є носіями таких захворювань як ВІЛ/СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Схема нескладна, але працює: Українці в Польщі масово стають жертвами шахраїв

середа, 27 вересень 2023, 20:01

Українці у Польщі стають жертвами шахрайських схем. Громадяни втрачають кошти через платіжний механізм ВLІК. Про це повідомляє YAVP, передають Патріоти України. Як пише видання, ВLІК є платіжним механізмом, через який можна оперативно здійснювати розра...

Гідний послідовник Пшонки: У судді під час обшуків знайшли його портрет в образі Цезаря (фото)

середа, 27 вересень 2023, 19:54

26 вересня НАБУ, САП та СБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на здирстві та отриманні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів. У нього вдома знайшли портрет у стилі Пшонки. Про це повідомили у НАБУ, передають Патріо...