
Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників. Про це у п'ятницю, 27 травня, повідомило видання "Радіо Трек", передають Патріоти України.
Медикиня перестала виходити на зв'язок із 24 травня, а сьогодні стало відомо про її загибель. Дівчині було лише 28 років. Ще у квітні 2022 року президент України Володимир Зеленський нагородив Марію орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
Дівчина закінчила Рівненський базовий державний медичний коледж, працювала у міській лікарні Рівного рентген-лаборантом. 2015 року пішла на військову службу до 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, потім працювала там за контрактом.
Як пише видання, у жовтні 2018 року для Марії знайшлася вакансія медички на Донецький напрямок. Перша ротація на сході тривала впродовж семи місяців: Маріуполь, Бердянськ, Новоазовськ, Широкине.
У парі з водієм вони забирали поранених на передовій та швидко везли у госпіталь. Після закінчення ротації перейшла до іншої бригади батальйону. 2020 року знову повернулася на схід, де і зустріла повномасштабне російське вторгнення в Україну. У Луганській області Марія Власюк рятувала життя воїнів Збройних сил України.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...