На Луганщині труп зниклого бізнесмена і його вбивцю шукали майже 20 років, але злочин було розкрито (фото)

У Сіверськодонецьку на Луганщині розкрили вбивство майже 20-річної давнини. У серпні 2002-го там сталася резонансна подія – зникло подружжя бізнесменів. За деякий тоді ще міліціонери знайшли "Газель" зниклих зі слідами вогнепальних пошкоджень, яким зазвичай керувала зникла жінка. За чотири місяці пошуків в лісосмузі знайшли закопаний труп жінки. Її чоловіка вдалося відшукати тільки тепер. Про це розповіла начальниця відділу комунікації обласної поліції Тетяна Погукай, передають Патріоти України.

"Тоді відпрацьовувалось багато версій злочину і продовжувались пошуки зниклого чоловіка, але його місцезнаходження так і не було встановлено. І усі ці майже двадцять років так без відповіді і залишались питання - чи чоловіка вбили як і його дружину, чи може це він є вбивцею", - каже Тетяна Погукай.

На початку 2021 року оперативники отримали інформацію, що до скоєння цього злочину може бути причетним місцевий мешканець. Але для того щоб довести це, довелося дуже багато попрацювати.

"Вони зібрали вичерпну інформацію про фігуранта, щоб зрозуміти мотив скоєння злочину, ретельно вивчили матеріали цієї справи, знайшли оперативника, експерта та слідчого прокуратури, які тоді займались розслідуванням справи. І лише коли були впевнені, що не помиляються, що достатньо доказів, що саме цей фігурант може бути причетним до вбивства подружжя, запросили його до поліції. Фігуранту пред'явили докази і він розповів про те, як його "найняв" товариш дитинства, запропонувавши в подальшому поділити бізнес подружжя, про те, що після вбивства жінки він разом із партнером по бізнесу вбитої та його другом, заманили до "пастки" її чоловіка, вивезли його до лісосмуги, де холоднокровно застрелили, та вказав місцезнаходження вбитого чоловіка", - додала Погукай.

Під час проведення огляду місця події, на яке вказав фігурант, знайшли та вилучили фрагменти людських кісток. Слідчі призначили ряд експертиз, після проведення яких фігуранту оголосять про підозру.

"Судячи по даті - свіжак": В Україні в одному з магазинів помітили горілку, виготовлену у РФ (фото)

понеділок, 8 серпень 2022, 23:00

"Судячи за датою виготовлення – свіжак... У штриховому кодуванні Росія займає діапазон від 460 до 469. Будь-яке з цих чисел на початку послідовності означає, що товар виготовлений в Російській Федерації: 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466 , 467, 468 та ...

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року.

понеділок, 8 серпень 2022, 22:39

про нові успіхи ЗСУ на Херсонщині, переправи та довгоочікуваний контрнаступ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року. 00:52 - оперативна обстановка на фронті станом на 07.08.22: Піски, Бахмут, примусова евакуація. 07:41 - про к...