На Луганщині ЗСУ розбили БТГр ворога, знищено десятки одиниць техніки (фото, відео)

Всього за підсумками чотириденної епопеї на берегах Сіверського Донця розбито два штурмові батальйони ворога та інженерні підрозділи, що забезпечували переправу через річку. За мінімальними підрахунками знищено понад 70 одиниць військової техніки

На Луганщині українські воїни зірвали плани загарбників перерізати "дорогу життя" між залишками підконтрольної наразі Україні Луганщини та "великою землею". На фінальній стадії операції ЗСУ розбили російську батальйону тактичну групу, яка все ще намагалась закріпитися на нашому березі Сіверського Донця, передають Патріоти України.

Українці вдруге знищили понтонну переправу росіян під селом Білогорівка, а потім очистили берег від загарбників, що потрапили в пастку.

Як повідомлялось, 11 травня артилерією ЗСУ знищила ворожу понтонну переправи через Сіверський Донець з купою танків та іншою бронетехнікою. А вже наступного дня російські загарбники спробували врятувати свій десант, поновивши переправу.

"Вдень, 12 травня, рашисти спробували евакуювати десант ЗС РФ, що потрапив у пастку. Той, який два дні тому зміг переправитися через Сіверський Донець, але розпорошився під ударами артилерії ЗСУ. Рашисти спорудили черговий понтон та очікувано отримали прильоти на переправі. Після того як знищили переправу для евакуації, рашисти покидали техніку і вплав перепливли річку", – розповіли в ІnformNapalm.

У свою чергу в Міноборони наголосили, що переправа через річку в неконтрольованому середовищі є надзвичайно ризикованим маневром і свідчить про тиск, якого зазнає російське командування, щоб досягти прогресу у своїх операціях на сході України.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...