На Львівщині чоловік отримав повістку та став "віруючою людиною": Яке рішення ухвалив суд

У Львівській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку та відмовився від мобілізації. Після цього він одразу нібито похрестився та став членом релігійної громади "Агапа". Про це йдеться у вироку Червоноградського міського суду Львівської області, передають Патріоти України.

За даними суду, у серпні 2023 року підсудного визнали придатним до служби в армії. Тоді ж він отримав повістку, проте ухилився від мобілізації.

На суді житель Львівщини провину визнав частково. Він звинуватив працівників ТЦК у "неправомірних діях". Також чоловік скаржився на те, що ВЛК не врахувала його проблеми із здоров'ям та переконував суд, що він "віруюча людина, і не бажає тримати зброю в руках, оскільки цього забороняє його церква та релігія".

На суді працівник військкомату повідомив, що підсудний "заяву про те, щоб йому надали альтернативну службу, у зв`язку із релігійними переконаннями він не подавав".

Представник релігійної організації "Агапа" на суді повідомив, що підсудний допомагав йому під час створення реабілітаційних центрів. Обвинувачений нібито "повідомляв працівникам РТЦК, що є віруючою людиною та не може проходити військову службу у зв`язку із релігійними переконання. Вказав, що релігія, яку він сповідує прямо не забороняє нести військову службу". Також член релігійної організації додав, що підсудний лише нещодавно пройшов хрещення.

Суд отримав відповідь на запит релігійної організації релігійної громади "Агапа" Церкви християн віри євангельської у м. Львові, в якій йшлось, що підсудний не є членом церкви і водного хрещення у їхній церкві не приймав. Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі.

Затримано військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині (фото)

субота, 20 квітень 2024, 13:14

Військових, яких розшукували за розстріл поліцейських на Віниччині, затримано. Про це повідомили українські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, вони здалися самі. Раніше стало відомо, що Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері ...

Завдяки протестам українців: У Нью-Йорку скасували участь артистів балету з Росії у гала-концерті (фото)

субота, 20 квітень 2024, 12:44

У Нью-Йорку скасували участь артистів балету російського Маріїнського театру у гала-концерті, присвяченому 25-й річниці престижного балетного конкурсу Молодіжний гран-прі Америки, який мав відбутися 18 та 19 квітня. Про це повідомила посол України у СШ...