На Львівщині померла найнижча мати України

У Червонограді у ніч проти 25 вересня померла найнижча мати в країні - 36-річна Марія Українець. Жінка тривалий час боролася з онкологією. Про смерть повідомила керівниця благодійного фонду "Здійснити мрію" Уляна Флишко.

"Марії Українець більше з нами немає. Боже, прийми її душу до себе", - написала Флишко у Facebook.

Марія Українець мала діагноз гіпофізарний нанізм, тобто карликовість. Вона народилася з нормальною вагою – 3,6 кг. Але в підлітковому віці перестала рости.

Жінка мала зріст 96 см та вагу 26 кг. У 2011 році вона народила доньку Вероніку. І стала найнижчою породіллею на території країни. Новонароджена була вдвічі менша за свою матір.

Чоловік Марії мав зріст 1,87 м. Він загинув кілька років тому, в наслідок побиття на вулиці.


Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...