Споруда постала за замовленням польського князя Юзефа Яблоновського, видатного діяча, письменника та мецената Речі Посполитої. на початкок 2010-х будівля знаходилася в занедбаному стані.
Співвласниця палацу Світлана Берник розповіла журналістам, що знайти майстрів, які взялися б за ремонт, було дуже складно. Стіни палацу були покриті цвіллю, а через дах в деяких кімнатах можна було побачити небо.
На даний момент кілька кімнат у Палаці вже відновили, встановивши в них камін, старовинні меблі і посуд. За словами власників, в 1939 з палацу прибрали все, що в ньому було, а тому меблі доводиться шукати заново на ярмарках і європейських аукціонах.
Світлана Берник каже, що в останні роки палац розбирали на цеглу. Єдине, що збереглося, це фотографії та автентичні поштові листівки. Раніше біля палацу був розкішний парк, проте зараз велика частина території поросла чагарником.
Перед окупацією Львівської області Радянським Союзом у 1939 році палацом володіли барони Бруницькі. Останній представник роду був розстріляний радянськими окупантами. Потім майно аристократів було розкрадено, а бібліотека спалена. Місцеві жителі змогли врятувати деякі польські книги і старі фотографії, які тепер повертають до палацу.
Відзначається, що поступово палац стає популярним серед блогерів і мандрівників. У ньому можна організовувати фотосесії, проводити екскурсії та творчі зустрічі. Нові власники маєтку стверджують, що не будуть організовувати в палаці ресторан або готель.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...