
У Дрогобичі Львівської області 19-річний водій, рухаючись заднім ходом на авто, збив чотирирічну дівчинку, яка каталася на самокаті на парковці. При цьому після зіткнення хлопець за кермом тричі переїхав дитину. Дівчинку з тілесними ушкодженнями доставили в лікарню. Про стан її здоров'я не повідомляється, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу ГУ НП регіону.
"Дорожньо-транспортна пригода трапилася 6 серпня о 18:20 на вулиці Стрийській у місті Дрогобич. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля "Фольксваген Гольф", 19-річний житель міста Самбір, рухаючись заднім ходом, скоїв наїзд на чотирирічну дівчинку" , – йдеться в повідомленні.
За фактом наїзду на дитину розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ. Санкція статті та максимальне покарання - обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати авто. Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...