
На Львівщині засудили чоловіка, який після отримання повістки не прийшов до військкомату. Йому призначили обмеження волі. Про це пише видання Zahid.net, передають Патріоти України.
Як стало відомо, у квітні цього року Старосамбірський районний суд Львівщини виніс вирок стосовно чоловіка, який перебував на військовому обліку та пройшов лікарську комісію. Громадянина визнали придатним для служби у травні 2021 року. Він отримав повістку для відправлення до місця строкової служби, проте у військкоматі не з’явився.
Вже згодом у суді чоловік визнав свою провину та заявив, що вчинив кримінальне правопорушення ще до запровадження на території нашої держави воєнного стану через російське вторгнення. Чоловікові призначили рік обмеження волі, але звільнили від відбування покарання з річним іспитовим терміном.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...