
Личаківський районний суд Львова визнав винною місцеву підприємицю у дрібному хуліганстві за нецензурну лексику у Viber. Жінка надіслала образливе повідомлення й отримувач звернувся до поліції зі скриншотами. Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили у понеділок, 21 жовтня, у Єдиному судовому реєстрі, передають Патріоти України.
Як йдеться в матеріалах справи, випадок стався 17 липня близько 20:36. Підприємиця, перебуваючи у відрядженні в Закарпатській області, надіслала образливе повідомлення у Viber. “В приватному повідомленні образила потерпілого нецензурною лайкою, зокрема “послала” ОСОБА_1. Пояснила, що її поведінка була викликана діями останнього, який також ображав її”, — йдеться в постанові.
За словами чоловіка, який отримав повідомлення, повідомлення побачив не лише він, а й інші люди: “З пояснень потерпілого встановлено, що дії ОСОБА_3 набули публічного характеру, що завдало істотної шкоди репутації та гідності”. Через це справу розглянули в суді.
Під час судового засідання Ірина М. визнала свою провину, тож суд призначив їй штраф за дрібне хуліганство — 51 грн. Також порушниця має сплатить 606 грн судового збору. Постанова може бути оскаржена у Львівському апеляційному суді.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...