
В аптеках на тимчасово окупованих територіях України спостерігається дефіцит медичних препаратів. Більшість ліків, які доставляють на окуповані території, йдуть на потреби окупантів, а не для місцевого населення. Про це пише Центр національного спротиву.
Зазначається, що в аптеках на ТОТ більшість ліків відсутні. А ті, що є місцеві жителі називають "крейдою", очевидно через їхню погану якість. Центр нацспротиву пише, що більшість ліків, які доставляють на ТОТ, йдуть у лікарні на потреби російських загарбників.
"Місцеві отримують медикаменти за надлишковим принципом, а мешканцям села взагалі потрібно добиратися до райцентрів і це без транспортного сполучення", - йдеться у дописі.
У ЦНС додають, що російська окупаційна влада вже третій рік запевняє жителів ТОТ, що "життя стає краще", проте це лише один із елементів пропаганди. "Росія не здатна забезпечити життєдіяльність ні тимчасово захоплених земель, ні своїх територій", - зазначають у ЦНС.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...