"На мою подругу впала бомба, й вона померла": Співак Артем Пивоваров заплакав на сцені

Популярний український співак Артем Пивоваров заплакав просто на сцені. Виявилося, що артиста розчулила трагічна історія маленької дівчинки з Маріуполя, яка вийшла до нього на концерті, передають Патріоти України.

Вона розповіла про подругу, яку втратила у результаті ворожої атаки на рідне місто. "Я втратила свою подружку на ім'я Катя. Це моя улюблена подруга. На неї впала бомба і вона померла", - розповіла з сумом дитина і після чого Пивоваров не зміг стримати своїх сліз.

Співак обійняв дівчинку та підтримав її такими словами: "Це дуже складно усвідомити. І я буду намагатися говорити з тобою зрозумілою мовою. Ти пам'ятаєш її, і я щиро вірю, що ваша дружба, вона залишиться в тобі, залишиться в твоєму серці. І ти пронесеш її, і будеш пам'ятати її такою, якою пам'ятала вона тебе. Війна, на жаль, забирає сьогодні в нас майже все. Але вона не може забрати в нас найголовніше - нашу віру і нашу любов. Навіть якщо ми будемо в неволі, ми ніколи не перестанемо любити". Потім виконавець вирішив присвятити дівчинці пісню і заспівав свій хіт "Ти знаєш, що ти людина".

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...