На Миколаївщині двоє підлітків по-звірячому вбили молодого чоловіка

У неділю, 18 жовтня, у Миколаївській області двоє неповнолітніх до смерті забили 32-річного чоловіка. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області, передають Патріоти України.

Тіло чоловіка з численними слідами побиття виявили на місцевому стадіоні. А через декілька годин правоохоронці виявили зловмисників - ними виявилися двоє місцевих мешканців райцентру 16-ти та 17-ти років.

Зі слів неповнолітніх, між ними та загиблим виник конфлікт, у ході, якого вони нанесли потерпілому тілесні ушкодження. За узгодженням із місцевою прокуратурою слідчі затримали неповнолітніх у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру у скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Люди проти роботів: Працівники Hyundai готують масштабний страйк через ризик втратити роботу

субота, 27 червень 2026, 10:30

На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...

Мобілізацію можуть перезапустити вже за кілька тижнів: З'явилися нові подробиці

субота, 27 червень 2026, 10:28

Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...