На Миколаївщині двоє підлітків по-звірячому вбили молодого чоловіка

У неділю, 18 жовтня, у Миколаївській області двоє неповнолітніх до смерті забили 32-річного чоловіка. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області, передають Патріоти України.

Тіло чоловіка з численними слідами побиття виявили на місцевому стадіоні. А через декілька годин правоохоронці виявили зловмисників - ними виявилися двоє місцевих мешканців райцентру 16-ти та 17-ти років.

Зі слів неповнолітніх, між ними та загиблим виник конфлікт, у ході, якого вони нанесли потерпілому тілесні ушкодження. За узгодженням із місцевою прокуратурою слідчі затримали неповнолітніх у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру у скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Складає крила і заряджається як електромобіль: Що відомо про AIR ONE - найкращий персональний літак 2026 року

понеділок, 22 червень 2026, 22:44

Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...

Багато хто помиляється: Як насправді перекласти "гарячу путівку" українською

понеділок, 22 червень 2026, 21:28

Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...