На Миколаївщині двоє підлітків по-звірячому вбили молодого чоловіка

У неділю, 18 жовтня, у Миколаївській області двоє неповнолітніх до смерті забили 32-річного чоловіка. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області, передають Патріоти України.

Тіло чоловіка з численними слідами побиття виявили на місцевому стадіоні. А через декілька годин правоохоронці виявили зловмисників - ними виявилися двоє місцевих мешканців райцентру 16-ти та 17-ти років.

Зі слів неповнолітніх, між ними та загиблим виник конфлікт, у ході, якого вони нанесли потерпілому тілесні ушкодження. За узгодженням із місцевою прокуратурою слідчі затримали неповнолітніх у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру у скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...