На Миколаївщині "розвага" для туристів перетворилася на знущання над тваринами (фото)

Жінка зробила зауваження власнику тварин, однак той відповів лайкою. Він стверджував, що у нього вже була поліція, але не притягнула до відповідальності.

У курортному селищі Коблево (Миколаївський район) відпочиваючі стали свідками жорстокої експлуатації тварин, яких використовують для розваг і фотосесій. Про це повідомляє Telegram-канал "Подслушано Одесса", опублікувавши фото нещасної собаки породи самоїд і попросивши допомоги для покарання порушника, передають Патріоти України.

"На пляжі побачила таку картину, що прям плакати захотілося. Два мужика везуть поні і в "кареті" собачка (самоїд) і мавпа. Собачка худа, просто падає в тій кареті, вона ще й прив'язана. А люди ще з нею фотографуються", - описала ситуацію автор поста.

Жінка зробила зауваження власнику тварин, однак той відповів лайкою. Він стверджував, що у нього вже була поліція, але не притягнула до відповідальності. Поруч стояли люди і на знущання над тваринами ніяк не реагували. "У той час самоїд просто опустив голову від того, що на ногах не міг стояти. Цей "мужик" на нього як крикнув, вставай працюй", - зазначила жінка.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...