На Миколаївщині "розвага" для туристів перетворилася на знущання над тваринами (фото)

Жінка зробила зауваження власнику тварин, однак той відповів лайкою. Він стверджував, що у нього вже була поліція, але не притягнула до відповідальності.

У курортному селищі Коблево (Миколаївський район) відпочиваючі стали свідками жорстокої експлуатації тварин, яких використовують для розваг і фотосесій. Про це повідомляє Telegram-канал "Подслушано Одесса", опублікувавши фото нещасної собаки породи самоїд і попросивши допомоги для покарання порушника, передають Патріоти України.

"На пляжі побачила таку картину, що прям плакати захотілося. Два мужика везуть поні і в "кареті" собачка (самоїд) і мавпа. Собачка худа, просто падає в тій кареті, вона ще й прив'язана. А люди ще з нею фотографуються", - описала ситуацію автор поста.

Жінка зробила зауваження власнику тварин, однак той відповів лайкою. Він стверджував, що у нього вже була поліція, але не притягнула до відповідальності. Поруч стояли люди і на знущання над тваринами ніяк не реагували. "У той час самоїд просто опустив голову від того, що на ногах не міг стояти. Цей "мужик" на нього як крикнув, вставай працюй", - зазначила жінка.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...