
У курортному селищі Коблево (Миколаївський район) відпочиваючі стали свідками жорстокої експлуатації тварин, яких використовують для розваг і фотосесій. Про це повідомляє Telegram-канал "Подслушано Одесса", опублікувавши фото нещасної собаки породи самоїд і попросивши допомоги для покарання порушника, передають Патріоти України.
"На пляжі побачила таку картину, що прям плакати захотілося. Два мужика везуть поні і в "кареті" собачка (самоїд) і мавпа. Собачка худа, просто падає в тій кареті, вона ще й прив'язана. А люди ще з нею фотографуються", - описала ситуацію автор поста.

Жінка зробила зауваження власнику тварин, однак той відповів лайкою. Він стверджував, що у нього вже була поліція, але не притягнула до відповідальності. Поруч стояли люди і на знущання над тваринами ніяк не реагували. "У той час самоїд просто опустив голову від того, що на ногах не міг стояти. Цей "мужик" на нього як крикнув, вставай працюй", - зазначила жінка.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...