
Першого заступника голови міста Вознесенська Миколаївської області підозрюють у розкраданні бюджетних грошей, виділених на закупівлю продукції для Сил оборони у прифронтових районах Миколаївщини. Про затримання чиновника у четвер, 4 травня, повідомили у пресслужбі СБУ, передають Патріоти України.
Як встановлено слідством, віцемер залучив до незаконної діяльності двох своїх підлеглих – посадовців бухгалтерії міськради, а також голову місцевого благодійного фонду.

Фігурантів справи підозрюють в тому, що вони вивели “у тінь” бюджетні кошти під час публічних закупівель оборонної продукції, завдавши державі збитків на майже 1 млн грн.

Під час проведених обшуків співробітники СБУ вилучили комп’ютерну техніку, документи та чорнові записи із доказами незаконних дій, а також кошти на суму понад 1 млн у гривневому еквіваленті.
“На підставі зібраних доказів першому заступнику мера і трьом його спільникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах). Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу”, - йдеться у повідомленні.
Санкцією статті ККУ, яка інкримінується затриманим, передбачено до 12 років ув’язнення.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...