
На Миколаївщині під обстріл російських окупантів потрапила жінка з двома дітьми. Наразі вони перебувають у лікарні з численними пораненнями. Двоє дітей із матір'ю постраждали, коли намагалися вирватися із окупованого Херсона. Про це у Telegram повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, передають Патріоти України.
Жінка отримала проникне вогнепальне поранення грудної клітки, а її 9-річна донька та 17-річний син – осколкові поранення кінцівок та інших частин тіла. Постраждалих оперативно доправили до Миколаївської обласної дитячої лікарні. На сьогоднішній день їхньому життю нічого не загрожує.
"Це просто тварюки. Вони не дають нашим громадянам виїхати в безпечні місця та готові вбивати жінок і дітей. Це підтверджує і цей випадок, і вчорашній обстріл залізничного вокзалу в Краматорську. На жаль, за вчорашній день у Миколаївській області від дій окупантів постраждало 5 дітей", – додала голова облради.
Також Замазєєва зазначила, що окупанти продовжують обстрілювати із реактивної артилерії територію Миколаївської області. Найбільш напруженою ситуація залишається на північно-східному та східному напрямках від Миколаєва.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...