На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар" Донецьк, яка відбулася восени 2022 року, передають Патріоти України.

"Він запросив мене на обід до себе, у свою резиденцію. [Директор зі стратегічного розвитку й комунікацій "Шахтаря"] Юра Свиридов передзвонив (це було ще до операції, до того всього), я в Києві був, каже: "Так і так, Рінат Леонідович запрошує на обід". "Прекрасно, – кажу. – Але я не маю одягу такого". А в мене були тільки спортивний костюм Adidas і другий, "пумівский", – форма, яку "Шахтар" подарував. Я до Юри Свиридова: "А якщо я приїду на обід у спортивному костюмі "Шахтар"?" – "Я думаю, йому буде дуже приємно". Ну я так і приїхав, у спортивному костюмі", – описав Діанов те, що відбувалося.

Він зазначив, що тоді він спочатку зустрівся й поспілкувався з гендиректором "Шахтаря" Сергієм Палкіним, а потім разом із ним поїхав до Ахметова. Морпіх розповів, що вже сім разів зустрічався з бізнесменом і щоразу той особисто його зустрічав і проводжав.

"Ми сідаємо за стіл, п'ємо чай, йому печиво [приносять], і оце в нас кухонна розмова: про політику, про політику в інших країнах, звичайно, про війну. Просто як друзі сидять на кухні, п'ють каву й розмовляють – то така сама штука. Ми не обговорюємо з ним ніяких бізнесів. У мене з ним немає бізнесу, у нього зі мною немає, слава богу. Ми – друзі, хороші друзі", – пояснив Діанов.

Джерело: Гордон

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...