На очах у інших дітей: У столичній школі вчителька побила хлопчика з інвалідністю (відео)

В інклюзивному класі київської школи №58 вчителька побила дитину з інвалідністю. Відео агресивної поведінки поширив "Киев Сейчас" в Telegram, повідомляють Патріоти України.

"Дитина, яка постраждала від рук учителя, має розлади аутистичного спектра", - йдеться в дописі.

На кадрах видно, як жінка грубо штовхає дитину й неодноразово б'є її. Імовірно, в такий спосіб намагається змусити хлопчика сісти на місце або заспокоїти. Судячи з відео, усе відбувається на перерві, оскільки інші діти вільно пересуваються в класі.

Таке в навчальному закладі відбувається не вперше. Усе стало відомо, коли асистент вчителя, не витримавши, надіслав відео мамі хлопчика, стверджує нардеп Павло Сушко в Telegram. "Учитель не знаходить іншого підходу і спільну мову з дитиною з розладами аутистичного спектра, окрім як через рукоприкладство й агресію", – зазначив депутат.

Він пообіцяв, що інцидент на відео стане предметом розслідування тимчасової слідчої комісії, а також звернення до правоохоронних органів.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.