
У Києві нахабна злодійка, що позбавила дітей розваги, потрапила на камери відеоспостереження і отримала "славу" в мережі. Про це пише місцевий ресурс "Київ оперативний", передають Патріоти України.
Інцидент стався в мікрорайоні Новобіличі. Тут нахабна жінка вкрала самокат в іншої дитини, щоб віддати своїм дітям. На кадрах з камери відеоспостереження видно, що жінка як ні в чому не бувало взяла чужий самокат і понесла його. При цьому злочин вона скоїла на очах у своїх дітей, які йшли поруч.
"Украла дитячий самокат, тому що її дітям він більше потрібен", - йдеться у підписі до фотографій з місця подій.


У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...