
У селі Табаки Одеської області собака породи алабай покусав 39-річну жінку, внаслідок чого та загинула. Трагічний інцидент трапився 9 серпня. Про подію повідомили у Головному управлінні нацполіції Одеської області. Як зазначається, жінка була господаркою собаки, передають Патріоти України.
За даними правоохоронців, жінка приїхала на дачу із міста для того, аби нагодувати своїх собак. Всі інші тварини господарки були прив'язаними, окрім алабая. Як тільки жінка зайшла до двору, собака накинувся на неї та покусав її.
Коли на місце події прибула поліція, щоб підійти до постраждалої жінки вони використали табельну зброю та застрелили пса. Жінці викликали швидку допомогу, проте від отриманих травм вона померла на місці до її приїзду. За фактом смерті жінки слідчі почали розслідування у рамках статті 115 частина 1 Кримінального кодексу України, означеної як "нещасний випадок". Процес розслідування ще триває.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...