На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України.

Як стало відомо, 55-річний чоловік на дорозі знайшов невідомий згорток. Коли почав його розбирати, той вибухнув. Внаслідок чого місцевому мешканцю відірвало три пальці. Його госпіталізували.

“Шановні одесити та мешканці Одещини. Хоча наш регіон і не знаходиться на лінії фронту, все ж у воєнний час слід брати до уваги можливу небезпеку. В жодному разі не чіпайте сторонні предмети і навчайте цього дітей. У разі, якщо ви побачили підозрілий предмет, телефонуйте в Національну поліцію та рятувальникам ДСНС”, - наголосили в Центрі екстреної медичної допомоги.

В уряді готують українцям нові тарифи на комуналку: Стало відомо, коли чекати змін

неділя, 29 січень 2023, 9:56

В Україні будуть нові тарифи на комуналку. Причому не лише для підприємців, але й для побутового сектору, якому зазвичай вартість комунальних послуг підвищують в останню чергу, передають Патріоти України. Очевидно, на підвищення вартості комунальних по...

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут: Історичні фото та архівні документи

неділя, 29 січень 2023, 9:00

Як і 105 років тому кращі сини та дочки України не на життя, а на смерть б'ються за свободу та незалежність з московською імперією. В Україні сьогодні, 29 січня, відзначають День пам'яті Героїв Крут, вшановуючи пам'ять полеглих у бою студентів і курсан...