На Одещині дівчатка-підлітки потрапили до лікарні у важкому стані через алкоголь

У місті Білгород-Дністровський на Одещині госпіталізували у важкому стані двох дівчат-підлітків, які отруїлися алкоголем. Про це повідомляє прес-служба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Одеській області, передають Патріоти України.

Зазначається, що до диспетчерської оперативної служби центру надійшов виклик щодо алкогольного отруєння дітей у місті Білгород-Дністровський. "Медики прибули за вказаною адресою через 6 хвилин та почали надавати першу медичну допомогу постраждалим, які були без свідомості. Постраждалими виявилися дівчатка-підлітки. Обох госпіталізували до Центральної районної лікарні у важкому стані з гострим алкогольним отруєнням", - йдеться у повідомленні.

На Україну насувається хвиля спеки: Синоптики дали прогноз, чи дійде до +40, як в Європі

середа, 24 червень 2026, 17:56

Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...

Могли переслідувати: Ці українські прізвища забороняли в радянські часи

середа, 24 червень 2026, 17:49

У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...