На Одещині дівчатка-підлітки потрапили до лікарні у важкому стані через алкоголь

У місті Білгород-Дністровський на Одещині госпіталізували у важкому стані двох дівчат-підлітків, які отруїлися алкоголем. Про це повідомляє прес-служба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Одеській області, передають Патріоти України.

Зазначається, що до диспетчерської оперативної служби центру надійшов виклик щодо алкогольного отруєння дітей у місті Білгород-Дністровський. "Медики прибули за вказаною адресою через 6 хвилин та почали надавати першу медичну допомогу постраждалим, які були без свідомості. Постраждалими виявилися дівчатка-підлітки. Обох госпіталізували до Центральної районної лікарні у важкому стані з гострим алкогольним отруєнням", - йдеться у повідомленні.

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...