
На Одещині лікарі врятували 11-місячного хлопчика, який впав у вигрібну яму. Про це 6 липня повідомив Департамент охорони здоров'я Одеської обласної військової адміністрації.
Зазначається, що інцидент трапився 1 липня у місті Біляївка. Дитина провалилася у вигрібну яму, поки мати поралася у дворі. Скільки часу хлопчик перебував у ямі - невідомо.
Знайшовши сина, жінка викликала бригаду швидкої медичної допомоги, яка терміново доправила постраждалого до місцевої лікарні, де його під'єднали до апарату ШВЛ.
Зважаючи на важкість стану, малюка оперативно перевезли до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Там у дитини діагностували "стан після утоплення" з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом.
Хлопчик кілька днів перебував на апараті штучної вентиляції легень.
"На момент госпіталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогодні він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків. Продовжує симптоматичне лікування", - наголосили у ОДА.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...