На Одещині від коронавірусу помер сімейний лікар

У Подільську Одеської області помер лікар, у якого було виявлено COVID-19. Про трагедію повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций, зазначають Патріоти України.

"Щойно з лікарні у Подільську повідомили, що обірвалося життя 60-річного медика.

Чоловік був госпіталізований 17-го квітня в стані середньої тяжкості та з наявними хронічними захворюваннями. Але сьогодні вранці, у зв’язку з прогресивним погіршенням стану та наростанням дихальної недостатності, пацієнта було переведено на ШВЛ. На жаль, декілька годин тому він пішов з життя".

Одеське видання "Думська" повідомляє, що померлий був сімейним лікарем. Куций також повідомив, що станом на 19:30 19 квітня підтверджено 137 випадків захворювання на коронавірус в Одеській області.

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...