На Одещині затримали священника УПЦ МП, який розбещував власну дитину

У Білгород-Дністровському районі Одеської області затримали чоловіка, який розбещував свою неповнолітню доньку, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області, встановлено, що 37-річний житель вказаного району вчиняв розпусні дії відносно своєї 14-річної доньки. При цьому він переконував її нікому не розповідати про "відносини між ними".

Наразі фігуранту повідомлено про підозру у розбещенні неповнолітньої (ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зараз встановлюються всі обставини того, що відбулося.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Як уточнили в правоохоронних органах, фігурант провадження - священник однієї з місцевих церков УПЦ Московського патріархату, а розпусні дії він здійснював нібито тривалий час.

"Він - настоятель сільського храму", - сказало джерело. Водночас правоохоронець не зміг уточнити: підозрюваний формально перебуває "на службі" чи його після викриття вже позбавили сану.

"Приват" подав позов проти клієнтки, у якої вкрали гроші шахраї: Фінал був несподіваним

неділя, 28 червень 2026, 19:27

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...

Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...