
На Одещині суд виправдав жінку, яка випадково вбила чоловіка, що намагався її зґвалтувати. Вона викрутила його руку з ножем і зарізала нападника. Про це повідомляє ТСН з посиланням на рішення Біляївського районного суду Одеської області. У ньому йдеться про те, що обвинувачена діяла з метою самооборони, зазначають Патріоти України.
Як встановило слідство, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, приставав до жінки та вимагав інтиму. Коли вона відповіла відмовою, той повернувся до її кімнати з ножем.
"Схопила своїми руками праву руку чоловіка, в якій він тримав ніж, викрутила її, спрямувавши лезо ножа у бік грудей чоловіка, і, застосовуючи фізичну силу, встромила ніж у груди чоловіка", – йдеться у матеріалах суду.
Там наголошується, що "обвинувачена побоювалася за своє життя" і "керувалася раптовим наміром, спрямованим на запобігання протиправним діям чоловіка".
Жінка на суді також не визнала своєї провини. Її сусід розповів, що вона разом із убитим працювала по господарству, раніше конфліктів між ними не виникало.
Суд вирішив, що обвинувачену слід виправдати через відсутність у її діях складу злочину за статтею 118 (навмисне вбивство при перевищенні заходів необхідної самооборони) Кримінального кодексу України.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...